Embed

Sanalika Görevler

SANALİKA GÖREVLER:

Sanalika'da para(sanil) kazanmak istiyorsanız yapacağınız görevlerden bazıları:

BALIK TUTMA GÖREVİ:
Bu görevi hergün yapabilirsiniz.Günün istediğiniz bir saatinde gazeteciye gidip görevinizi ve oltanızı alın.2.Caddeye gidip denize yaklaşın ve denize tıklayın.10 tane taze balık tutmanız gerekmektedir.Tuttuktan sonra restorana gidip garsona tıklayın ve 10-100 arası değişebilen sanillerinizi toplayın.

KAFENİN İKİ PAKET ÇAYI:

Kafeye gidip kafeciye tıklayın görevinizi alın.Fatih Büfe'ye gidin çaylarınızı alıp Kafeci Erdeme verin.

FATİH BÜFE BOZULAN TOST MAKİNESİ:

Fatih Büfe 2.Caddede karşılaştığı dilenciye çok acımış ve ona tost yollayacakmış.Ama aksine tost makinesi bozulmuş ve senin yardımını bekliyor.Seni yönlendirdiği kişiye gidip görevi tamamla ve Fatih Büfeye tekrar gidip onayla.

DİLENCİNİN TOSTU:
Yeni tost makinesi için yardımın Fatih Büfe'nin çok hoşuna gitti.Şimdide taptaze tostu 2.Caddedeki dilenciye götürebilecek misin?

KLAKK'IN CD'Sİ:

Her gece olduğu gibi Klakk'ın müzikleri hep bize coşku katar ve eğlendirirdi.Şimdide yeni bir müzikle bizi canlandırmak istiyordu.Bunun için bir CD hazırlatmıştı.Klakk'a gidip görevi al ve yönlendirdiği kişiye gidip yeni CD'yi alıp Klakk'a getir.

KUAFÖR ÇETİN'İN MANAV BORCU:

Kuaför Çetin bu aralar çok sıkıştı.Buyüzden dostu manavdan biraz borç istedi.Sonra ödiyecekti ama zamanı geldiğinde çok yorgundu.2.Caddedeki Kuaför Çetin'e gidip borcunu manava iletebilir misin?

KUAFÖR ÇETİN'İN BAKKAL BORCU:

Bizim Çetin yine çok sıkışıp bu sefer Şen Bakkaldan borç almış.Zamanı geldi.Yine senden yardım bekliyor.Borcunu manava götürüp Kuaför Çetin'in yanına yeniden gel ve ödülünü al.

SAAT KURMA GÖREVİ:

Belediye Başkanlığının önündeki parka bir saat kulesi kuruldu.Ama saati senin kurman bekleniyor.1 Ekim 2010'da 11.00'Da açılan bu görev ancak her ayın başında yapılabilir.1 Ekim'de görevi kaçıranlar 1 Kasım'da saat 11.00'da saat kulesinin önünü doldurdu.Aralarında saati nasıl kuracaklarını ve görevi nasıl alacaklarını bilmeyenler de vardı.Eğer sen de bu görevin nasıl alındığını bilmiyorsan aşağıdaki ipucunu oku ve sonraki ayların başında saat 11.00'da görevi kaçırma:
Anemon Sitesi'nin tam önünde seni bekleyen bir görevli var.Anemon sitesinin önüne git.Üzerindeki ünlem  işaretine tıkla kazanacağın sanilleri de öğrenebilirsin görevi alınca saat kulesine git ve saat kulesine tıkla.
Bu görevi her ayın başında yapabilirsin.

 


Not :  Sanalika'da caddelerde dolaşırken hangi caddede olduğunu bilmek istersen en alttaki pusula(aslı harita)ya tıkla.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !